Obserwatorzy

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Mam swój osobisty stempelek!!!

Zamówiłam u Marzenki z blogu Arctia stempelek i od dziś mogę wszystko i wszystkich opieczętowywać swoim własnym znakiem firmowym:))) Najpierw  zobaczyłam  takie stempelkowe cudo  u Kasi z Różności dla przyjemności, zapragnęłam mieć własne. Dzięki jej pomocy  w dotarciu do Marzeny od dziś z uporem maniaka będę latała z pieczątką:) Dziękuję Kasiu, dziękuję Marzenko:) Buziaczki!!!
Wszystkim dobrym duszkom zaglądającym do kuferka bardzo dziękuję za miłe słowa i sugestie związane  z elfikiem.  Buziolki przesyłam gorące.
Wpis roboczy już niedługo, wreszcie na 2 tygodnie osiadam w Skoczowie i mam już nawet wykopki za sobą :) Kilka prac skończonych w połowie czeka na dokończenie i prezentację:)


7 komentarzy:

 1. Słowa uznania należą się autorce pieczątki - jest po prostu cudna! Gratuluję wspaniałej pieczątki - takie małe coś, a tyle radości daje autorowi, który z niej korzysta :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna i pomysłowa pieczątka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stempelek jest super.Bardzo mi się podoba.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem szczęśliwa z faktu posiadania jak również z Waszej aprobaty dziewczyny. Marzena jest niesamowita, potrafi każda myśl zamknąć w stempelku:) Buziolki 4 all:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uroczy stempelek.
  Pozdrawiam wakacyjnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie, pozdrawiam cieplutko- upalnie wręcz bo u mnie stale powyżej 34 stopni:)

   Usuń