Obserwatorzy

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Jakubki już jesiennie nastrojone.

 Obiecywałam od dawna  Jakubkową sesię i dzisiaj mogę  obfocić dwie sztuki. Niestety jest pochmurno i w ogóle światło do kitu więc i zdjęcia nie najlepsze. 
Gąski chyba wyczuwają zbliżająca się jesień bo obie ubrały się w ciepłe polarowe beretki z " antenką" i szaliczki do kompletu.  Cały czas przyglądam im się ze zdziwieniem - bo szyłam obie dokładne według tego samego wykroju, a jedna jest wyraźniej większa. Chyba jakiś chochlik zrobił mi  psikusa i poprzesuwał  tkaninki. W sumie nic a nic mi to nie przeszkadza- ale  niezmiernie dziwi bo nie przypominam sobie momentu bym choć na chwilkę odeszła od stołu podczas pracy. Dane techniczne i większość fotek drobiu we wpisie w Moim małym sklepiku.

Niestety znów nie zdążyłam wykonać fotki piórnika z latarnią morską, ale ku mojej wielkiej radości został dostrzeżony od razu i już pewnie jest w drodze do Anglii. 
Zrobię  jednak podobny z morskim motywem bo  i mnie samą zauroczył.
A teraz życząc Wam wszystkim miłego tygodnia wracam do pracy bo cały dzień poświęciłam dzisiaj dla  siebie, a nie na pracę-  czasami chyba tak trzeba by znów poczuć się kobietą a nie jakimś szalonym  robotem.
Witam serdecznie nowych obserwatorów. Wszystkim dziękuję ślicznie za odwiedziny i pozostawione komentarze.


Na koniec zostawiam Wam jeszcze link do fotorelacji ze wspaniałej imprezy - PICNIC COUNTRY jaka miała miejsce w ostatni weekend w Wiśle.  Oj działo się tam działo  i jestem szczęśliwa że dane było mi to przeżyć. Country w Wiśle
Zatem do zestukania.
Buziolki 4 all.

5 komentarzy:

 1. Są wspaniałe, bereciki mają tak rozkoszne, że można się do nich tylko uśmiechać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. są czadowe! Takie beztroskie, luzackie i wesołe :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale superowe te Twoje gaski :) Jeszcze takich nigdzie nie widzialam, no i wykonanie perfekcyjne,a bereciki to juz siodme niebo i szczyt doskonalosci, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, niezmiennie jestem zakochana. W tej z czerwonym beretem :))) Ale przeczytałam w Twoim sklepiku, że już sprzedane... :(

  OdpowiedzUsuń
 5. No cóż, niezmiennie jestem zakochana. W tej z czerwonym beretem :))) Ale przeczytałam w Twoim sklepiku, że już sprzedane... :(

  OdpowiedzUsuń