Obserwatorzy

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Łatwiej uszyć niż pstryknąć !

Dokładnie takie  wrażenie mam po  sesji fotograficznej  jaką urządziłam  fartuszkom.  Łapię się za głowę co to będzie bo jak na razie  z trudem uporałam się z dwoma, a w pudełku czeka jeszcze cała 13- tka ( mam nadzieję że nikt w tym momencie nie zemdlał z przerażenia:) ).
Chyba uśmiechnę się do Kasi z Esik floresik  by mi podpowiedziała jak  powinnam mojego kochanego Nikosia poustawiać by było dobrze, bo robić zdjęcia z ustawieniami  automatycznymi na takiej maszynie to tak  jak  jeździć porsche ze skrzynią automatyczną- jednym słowem cała frajda pryska.  -(  tak przynajmniej twierdzi mój kochany mężuś). Wszystkie zdjęcia jakoś takie mało ostre mi się wydają szczególnie gdy chcę pokazać cały fartuszek,  a przy tkaninie w paski nie dość że oczopląsu dostawałam to wszystko po chwili mi się mieniło w oczach. Zaś chcąc uchwycić szczegóły, paski na fotkach robiły się  na kształt wirującej tarczy u psychoanalityka. A może  po prostu w końcu mi   odbiło.....?

 ***


 ***

A teraz może troszkę szczegółów :

-Wykonane z bawełny  z nadrukowanymi drobnymi paseczkami w kolorze  marine i czerwieni. -Koronka na karczku bawełniana, taśmy obszycia -bawełna " Ariadna"
-Karczek to  biała bawełna, a na niej aplikacje - większe  elementy mają zaprasowane boki przed przeszyciem ręcznym ściegiem zadziergiwanym,   zaś mniejsze elementy zostały podklejone flizelinką.


***
Kończąc na dziś chciałam podziękować serdecznie za miłe komentarze  pod poprzednim postem, powitać nowe obserwatorki oraz życzyć wszystkim cudownego poniedziałku  wszak ponoć jaki on taki cały tydzień :) Buziolki: 4 all

4 komentarze: